15.3. 2012
Fulbrightova komise na LINGUA SHOW

Fulbrightova komise bude prezentovat své stipendijní programy a služby pro studenty a učitele na stánku a v doprovodném programu na mezinárodním jazykovém a vzdělávacím veletrhu LINGUA SHOW na pražském Výstavišti ve dnech 15. a 16. března. Fulbrightovu komise najdete na společném stánku MEET U.S. s Velvyslanectvím USA a Americkým centrem.

LINGUA SHOW je jediný mezinárodní jazykový a vzdělávací veletrh, který zprostředkovává maximum důležitých informací v oblasti jazykového vzdělávání a celoživotního vzdělávání. Veletrh probíhá souběžně s 2. ročníkem mezinárodního veletrhu pracovních příležitostí JOBS EXPO 2012.

Návštěvníci získávají informace o studiu a práci v zahraničí, jazykových kurzech a pobytech, jazykových zkouškách, mezinárodních výměnných programech, cizojazyčných publikacích a nejnovějších výukových materiálech, e-learningu a dalších produktech a službách spojených se vzděláváním.

Vystavovatelům LINGUA SHOW nabízí jedinečnou příležitost prezentovat své produkty a služby z oblasti studia cizích jazyků, vzdělávání a specifik jednotlivých kulturních prostředí. 

Důležitou součástí veletrhu je rozsáhlý doprovodný program atraktivní pro širokou veřejnost, vystavovatele i jazykové profesionály. Přednášky, workshopy a malé jazykové kurzy, které proběhnou během dvou veletržních dnů, poskytnou návštěvníkům další příležitost k seznámení se s nejrůznějšími výukovými programy a rozmanitými jazyky i kulturami.