23.9. 2016
Vyhlašujeme výběrové řízení na dvě stipendijní místa v rámci Proshek-Fulbrightova stipendia pro pobyty na University of Minnesota Medical School v délce šesti měsíců, ve výjimečných případech až deseti měsíců, v akademickém roce 2017/18.
8.9. 2016
Nabízíme možnost přihlásit se k účasti na šestitýdenním institutu amerických studií zaměřeném na téma "Národní bezpečnost USA", pořádaném v termínu od 5. ledna 2017  do 17. února 2017.
1.9. 2016
Dvacet amerických asistentů, kteří do USA přijíždí v rámci mezivládního Fulbrightova stipendijního programu, obohatí výuku angličtiny na vybraných středních školách po celé republice.
2.8. 2016
Potřebujete se připravit na TOEFL na podzimní testování? Společnost Education Testing Service (ETS), tvůrce a prozovatel této jazykové zkoušky, opět nabízí bezplatný přípravný internetový kurz na platformě EdX. Šestitýdenní kurz začíná 7.
29.6. 2016
Fulbrightova komise v Praze hledá pro svoji pražskou kancelář pracovníka/ci na pozici "Koordinátor/ka programu asistentů ve výuce angličtiny na středních školách".  Pracovník/pracovnice bude rovněž částečně působit jako studijní poradc
24.6. 2016
Ve čtvrtek 23. června navštívila Popradenské centrum Fulbrightovy komise bývalá dlouholetá profesorka a absolventka Fulbrightova programu Leslie Taubman. Na setkání předala praktické rady týkající se přijímacího řízení a studia v uměleckých oborech.
20.6. 2016
Součástí přihlášky do Fulbrightova stipendijního programu pro (post)graduální studium v USA je také formulář Report on Proficiency in English.
14.6. 2016
Dámy a pánové, dostalo se mi té cti stručně zhodnotit americko-české vztahy prizmatem (fungování) Fulbrightova programu v České republice od jeho založení před dvaceti pěti lety.
13.6. 2016
Místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek ve svém projevu na konferenci k 25. výročí založení Komise J. Williama Fulbrighta v České republice ocenil činnosti Komise a vyjádřil podporu jejímu dalšími fungování.
13.6. 2016
Na českých středních školách bude pomáhat s angličtinou více absolventů špičkových amerických univerzit. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zvyšuje příspěvek na Fulbrightův program asistentů ve výuce angličtiny.
9.6. 2016
Fulbrightova komise v ČR slaví 25. výročí založení a při té příležitosti jsme se zeptali našich absolventů, co pro ně znamená Fulbright a co by Fulbrightově komisi k čtvrtstoletí fungování popřáli. Jejich odpovědi najdete v tomto videu. Děkujeme!
8.6. 2016
Víte, že financování studia v USA je nutné plánovat už od samého počátku celého procesu? V USA musíte totiž být nejen přijati, ale také mít kompletně zajištěné finance.