2.8. 2016
Potřebujete se připravit na TOEFL na podzimní testování? Společnost Education Testing Service (ETS), tvůrce a prozovatel této jazykové zkoušky, opět nabízí bezplatný přípravný internetový kurz na platformě EdX. Šestitýdenní kurz začíná 7.
29.6. 2016
Fulbrightova komise v Praze hledá pro svoji pražskou kancelář pracovníka/ci na pozici "Koordinátor/ka programu asistentů ve výuce angličtiny na středních školách".  Pracovník/pracovnice bude rovněž částečně působit jako studijní poradc
24.6. 2016
Ve čtvrtek 23. června navštívila Popradenské centrum Fulbrightovy komise bývalá dlouholetá profesorka a absolventka Fulbrightova programu Leslie Taubman. Na setkání předala praktické rady týkající se přijímacího řízení a studia v uměleckých oborech.
20.6. 2016
Součástí přihlášky do Fulbrightova stipendijního programu pro (post)graduální studium v USA je také formulář Report on Proficiency in English.
14.6. 2016
Dámy a pánové, dostalo se mi té cti stručně zhodnotit americko-české vztahy prizmatem (fungování) Fulbrightova programu v České republice od jeho založení před dvaceti pěti lety.
13.6. 2016
Místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek ve svém projevu na konferenci k 25. výročí založení Komise J. Williama Fulbrighta v České republice ocenil činnosti Komise a vyjádřil podporu jejímu dalšími fungování.
13.6. 2016
Na českých středních školách bude pomáhat s angličtinou více absolventů špičkových amerických univerzit. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zvyšuje příspěvek na Fulbrightův program asistentů ve výuce angličtiny.
9.6. 2016
Fulbrightova komise v ČR slaví 25. výročí založení a při té příležitosti jsme se zeptali našich absolventů, co pro ně znamená Fulbright a co by Fulbrightově komisi k čtvrtstoletí fungování popřáli. Jejich odpovědi najdete v tomto videu. Děkujeme!
8.6. 2016
Víte, že financování studia v USA je nutné plánovat už od samého počátku celého procesu? V USA musíte totiž být nejen přijati, ale také mít kompletně zajištěné finance.
6.6. 2016
Komise J. Williama Fulbrighta pro vzdělávací výměny s USA slaví čtvrtstoletí své činnosti v ČR.
19.5. 2016
V rámci Fulbrightova stipendijního programu financovaného českou a americkou vládou vyjede do USA v nadcházejícím akademickém roce 2016-17 35 českých vědců, studentů a pracovníků neziskového sektoru.
17.5. 2016
Na přelomu května a června se již tradičně zástupci českých vysokých škol zúčastní mezinárodní konference a veletrhu NAFSA. Letošní 68.