19.9. 2014
Studium a přijímací řízení na Pomona College

Zájemce o studium na prestižních amerických školách zveme na setkání se zástupci Pomona College, elitní liberal arts college v Kalifornii. Pomona patří mezi nejpřednější americké vysoké školy, v posledním žebříčku magazínu Forbes obsadila 8. místo a vloni dokonce místo 2., hned za Stanfordem.

Budete mít výjimečnou příležitost setkat se nejen se Sethem Allenem, což je Vice President and Dean of Admission and Financial Aid, ale také se Zuzanou Vuovou, českou studentkou z Mostu, která školu letos absolovala. Dozvíte se tak nejen víc o tom, jak funguje elitní americká liberal arts college, ale také se budete moci zeptat na přijímací řízení, jak z pohledu amerického admission office, tak z pohledu českých studentů. A neposlední řadě se dozvíte víc o této v České republice neprávem opomíjené prestižní americké vysoké škole.

Toto atraktivní setkání se koná v pátek 19. září od 16.30 v Poradenském centru Fulbrightovy komise v Karmelitské 17, Praha 1.

Kvůli omezenému počtu míst prosíme zájemce o účast o nahlášení jména na e-mail advisor@fulbright.cz nebo registraci na Facebooku. Těšíme se na vás!