Uzávěrka přihlášek do nového U.S. College Club prodloužena!
19.12. 2016
Jste studenty předposledního ročníku střední školy a chcete výrazně zvýšit své šance na přijetí na prestižní americkou univerzitu? Poradenské centrum EducationUSA ve spolupráci s Americkým centrem pro vás chystá od února 2017 novinku v podobě programu U.S. College Club (USCC). Jeho cílem je nabízet systematičtější pomoc nejmotivovanějším zájemcům o studium v USA, kteří zároveň mají velký potenciál pro úspěch v přijímacím řízení na elitní americké univerzity.
 
Protože máme ještě několik volných míst, prodlužujeme uzávěrku přihlášek do USCC z původního 1. února do 15. února!
 
Studenti - členové klubu v podstatě absolvují dlouhodobý kurz zaměřený nejen na úspěšné zvládnutí celého postupu podávání konkurenceschopné přihlášky, ale také na rozvoj dovedností, které pro přípravu takové přihlášky a následné studium a život na americké univerzitě budou potřebovat.
 
Celý program je bezplatný, ale je určen pouze pro ty, kteří jsou skutečně motivovaní a připravení svému cíli a ambicím obětovat i svůj čas a energii. Kapacita klubu je omezená, takže v případě většího zájmu budou vybráni uchazeči s největším potenciálem.
 
Systém College Club se již osvědčil v řadě zemí, kde studenti - absolventi podobných programů získali nabídky přijetí od mnoha výběrových amerických vysokých škol. Věříme, že podobně přínosný bude náš program také v případě studentů z České republiky.
 
Víc informací najdete na stránce U.S. College Club. V případě dotazů můžete rovněž kontaktovat našeho studijního poradce Jakuba Tesaře, tesar@fulbright.cz, telefon: 222 718 452.
fulbright