Zveme vás na "Studuj v Americe"!
17.10. 2012

Oslavte s námi listopadový International Education Week a získejte informace o studiu v USA z první ruky na některé z jedinečných akcí pořádaných pod společným názvem "Studuj v Americe 2012"! Atraktivní setkání pro vás na třetí listopadový týden připravila Fulbrightova komise ve spolupráci s Velvyslanectvím USA a jeho Americkým centrem, Council of International Schools (CIS), Akademickým gymnáziem Štěpánská, Prague Institut NC State University a Gilmanovým stipendijním programem:
 

Veletrh zahraničních univerzit CIS Tour

12. listopadu od 15.00 do 16.30

Akademické gymnázium Štěpánská, Štěpánská 22, Praha 1

Exkluzivní výprava zástupců 19 amerických a dalších zahraničních vysokých škol pořádaná organizací Council of International School míří do Prahy! Díky Akademickému gymnáziu Štěpánská budou mít příležitost se s nimi setkat nejen studenti z mezinárodních škol, ale všichni zájemci o studium v zahraničí, hlavně v USA.
Více informací...

 

Open House: Den otevřených dveří

13. listopadu od 16.00 do 18.00

Poradenské centrum Fulbrightovy komise, Karmelitská 17, Praha 1

Přijďte na pravé americké "milk & cookies" a v neformální atmosféře se v prostorách Poradenského centra Fulbrightovy komise setkejte s americkými studenty pobývajícími aktuálně v České republice v rámci Fulbrightova nebo Gilmanova stipendijního programu. Budete si tak moci promluvit o tom, jak vypadá studium a život v USA z pohledu studentů.
Více informací...
 

EducationUSA International Virtual College Fair

13. až 14. listopadu od 16.00 do 6.00

CollegeWeekLive

College Night pouze pro vás! Připojte se přímo z vašeho osobního počítače nebo mobilu k největšímu světovému online veletrhu amerických univerzit pořádanému americkým Ministerstvem zahraničí na serveru CollegeWeekLive. Virtuální noc s americkými univerzitami začíná v 16 hodin našeho času a končí až v 6 hodin ráno druhé dne!
Více informací...

 

Fulbrightův stipendijní program

14. listopadu od 16.00 do 17.30

Americké centrum, Tržiště 13, Praha 1

Seznamte se s prestižním česko-americkým programem vládních stipendií pro studium a výzkum v USA a jeho stipendisty! Přijďte do Amerického centra na přednáška zástupců Fulbrightovy komise následovanou panelovou diskusí s absolventy stipendijních programů. Budete tak mít jedinečnou možnost získat komplexní informace o stipendiích a zkušenostech ze stipendijního pobytu v USA z první ruky.
Více informací...

 

Experience U.S. Academics

15. listopadu od 18.00 do 20.00
Prague Institute, NC State University, Michalská 3, Praha 1

Vyzkoušejte si americké vysoké školství na vlastní kůži! Američtí profesoři pobývající aktuálně v České republice vám nabídnou ukázku výuky a detailní informace o organizaci studia a fungování akademického života v USA.
Více informací...