Czech Fulbright Day: 25.října

Naše komise se připojuje ke Country Day, sérii akcí pořádaných komisemi po celém světě v rámci oslav 75.výročí vzniku Fulbrightova programu. Vybrali jsme symbolicky 25.říjen, termín blízký svátku vzniku nezávislého Československa. A co jsme nachystali?

Šárka Zahálková, autorka, kurátorka a alumna Fulbright-Masarykova programu představí společný umělecký projekt 10 českých a amerických absolventů různých uměleckých oborů Perspectives on Time, Space, and Memories, který pracuje se vzpomínkami a reflexemi místa a času, které se váží k jejich pobytu v cizí zemi. Akce je určena pro širokou veřejnost a velmi srdečně Vás na ni zveme.

Mezinárodní panel Changing Mindsets, New Opportunities & New Partnerships through the ETA Program pořádaný ve spolupráci s komisemi v Polsku, Německu a na Slovenku je zaměřen na přínos programu asistentů ve výuce angličtiny v jednotlivých zemích a na sdílenou zkušenost absolventů ETA programu ze všech zúčastněných zemí.

Více se o obou akcích dozvíte na https://www.fulbright.cz/slavime-30-let/, kde najdete i registrační formulář, případně na stránce dané akce. Kapacita je omezená, doporučujeme včasnou registraci. Link on-line akce vám pošleme 25.10. e-mailem.