Naše akce

Brno training pro asistenty angličtiny

Už 27. srpna přijede do Brna našich 31 nových asistentů, kteří budou v regionech celý školní rok pomáhat s výukou angličtiny na středních školách.Třídenní školení jim poskytne základní orientaci v českém prostředí, setkají se se svými budoucími mentory a projdou pedagogickou průpravou.

Uzávěrka přihlášek studentských stipendií 2020-2021

Prázdniny jsou v plném proudu a stejně tak příprava přihlášek do studentských programů Fulbrightovy komise. První uzávěrka programu na rok 2020/2021 je už 1.září. Více informací o programu najdete zde Držíme palce s přípravou a rádi vám poradíme.

Seminar Vyber skoly

Studium v USA: Od výběru školy k přihlášce – Q&A

Uzávěrka přihlášek pro americké univerzity se blíží! Naučte se, jakou strategii zvolit při výběru škol a co lze očekávat při vyplňování přihlášek. Sdělíme Vám některé základní informace a pak vám rádi zodpovíme vaše dotazy. Info na Facebook zde. Tento seminář bude nabízen osobně v našem

Program Fulbright Schuman na rok 2020/2021 otevřen

Od 15. září je možné podávat přihlášky do programu Fulbright Schuman, který je určen pro projekty týkající se problematiky EU a vztahů USA a EU, a dále pro pobyty administrátorů VŠ na amerických univerzitách. Program spravuje Fulbrightova komise v Belgii. Uzávěrka je 1. prosince 2019.